• Неодамнешно
100pcs Мат јасно Zip Заклучување кеси 24x37cm Матирано површината Пластична кеса Патент за Обновливи торбичка клип запечатено пакување храна бонбони sachet
zoom_in

100pcs Мат јасно Zip Заклучување кеси 24x37cm Матирано површината Пластична кеса Патент за Обновливи торбичка

DEN 1003.20

Количина на стоки
check Тековен

S hipping време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
Ако проблемот навистина постои, размена или враќање на средствата е достапен откако ќе добиете предмети во добра состојба!
Купувачот треба да ја плати испрати назад товар на трошоците. Царинската Предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена по вашата исплата. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Повратни информации :
1. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето време! Добредојде !
. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Политика На Враќање :
Ако имате било какви проблеми со објектот примена, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по ставка примени. Нормално, тоа трае 15-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express. Храна одделение материјали.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни со стока кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 3 дена за замена или пари назад.
Мат Транспарентен ziplock пластична кеса
Спецификација : Лесно да ја раскинам
Дебелина : 0. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. Ако не примите објект , угодно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите и да се справи.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Превозот :
1.2 мм
Материјал : ПЕТ композитни материјали
Стил : Три работ запечатување, патент врвот
Површината ракување : Матирано сјајни
Боја : Сите Мат Транспарентен
Број : 100 / многу (Не посебно )
Големина : 24x37cm(ширина x Должина)
Карактеристики : Добро запечатување, добра quanlity.

Големина:
L
боја:
Мат транспарентен
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
24x37cm(Ширина x Должина)
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ+PE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
10 свила
Спецификација:
9.45 x 14.57
Капацитет:
Други
Производот:
патент пакет
Запечатување & Рачка:
Zip зафат само-запечатени
Материјал:
Домашно МИЛЕНИЧЕ / PE пластичен соединение
Функција:
Вода / Мирис / прашливи доказ
боја:
Мат транспарентен
Користење на:
Храна одделение пластична амбалажа и кеси
Бизнис употреба:
Подарок,Грицки, течности,прав,ореви,монети,чоколадо,сусам,грав итн. пакет
торба стил:
Три страни запечатени, Врвот на патент reclosable
Име:
Мет lucency zip заклучување пошта пакет
Понудата:
Во акции на мало или големо
Дебелина:
0.1 mm секоја страна

Најдобри понуди..