• Намалена цена
  • Неодамнешно
500pcs Pastorale Стил Цвет Голем Труд Бонбони Кутии за Свадба Услуги Подароци Кутија Бебе Туш Goodie Торба Подарок Пакет ZA1768
zoom_in

500pcs Pastorale Стил Цвет Голем Труд Бонбони Кутии за Свадба Услуги Подароци Кутија Бебе Туш Goodie Торба

DEN 8026.00 8448.00

Количина на стоки
check Тековен


Материјал : 250g paper Size : 10.5*8*4.5 cm Тежина : 12g Боја : Како pict ure Забелешка : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа. Answer : ___________________________ Note : Кутии пристигне рамен и едноставен виткање е потребно за монтажа.
Ние нормално ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24-72 часа, но ние не може да гарантира испорака време поради различни сопствени закони и меѓународни mail сообраќај. Ве молиме овозможи речиси 4 недели превозот дена за меѓународна пошта цел. Ние исто така, обезбеди експедитивни услуги за меѓународни налози. И ако ви треба брза испорака, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите за да се добие помош. Ние се извинуваме за сите непријатности ова.
Ние брод на Alixpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
Хартија
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
ZA1768
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Употреба:
Дребулии
Капацитет:
5-8 компјутери Фереро
Спецификација:
10.5*8*4.5cm
Техника:
Други
Оптоварување:
Други

Најдобри понуди..