• Намалена цена
  • Неодамнешно
1PC Longming Дома Креативни Виси Тип на Ѓубре Пластична Кутија за Складирање со Мали Автомобил Ѓубре KW 001
zoom_in

1PC Longming Дома Креативни Виси Тип на Ѓубре Пластична Кутија за Складирање со Мали Автомобил Ѓубре KW 001

DEN 132.00 143.52

Количина на стоки
check Тековен


2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.Ви благодариме за вашиот поддржува.,татко име.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена. Тоа трае 5-7days да пристигнат.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази. Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Пластични Тип:
PP
Применливи Простор:
Кујна
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Употреба:
Дребулии
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
KW001
Инсталација Тип:
Кука Тип
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..