• Неодамнешно
Евтини E Течни Шишиња Еднорог Dropper Шишиња 30ML 60ML Со Подесувате Евидентно Childproof Капа Пластични Празни Пенкало, Стил Шишиња
zoom_in

Евтини E Течни Шишиња Еднорог Dropper Шишиња 30ML 60ML Со Подесувате Евидентно Childproof Капа Пластични Празни

DEN 1056.00

Количина на стоки
check Тековен

Затоа, pls проверка на пакетот пред да потпише за тоа,ако тоа е скршен или оштетен,ќе се направи рекорд со превозникот . и се изјасни околу 15-20 долари вредност за пратката.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Царинската
Тоа е на купувачот одговорност за било обичај должност такси кои можат да бидат наплатени по испораката.
ВАЖНО : Ако се враќаат на објектот , ве молиме marke пакетот како " ВРАТИ СТОКАТА'or Подарок .
Ако објектите се приведени од страна на Царинските по пратката е оставена на продавачот земја, купувачот е задолжено за прием на затворени објекти.
Евтини E Течни Шишиња Еднорог Dropper Шишиња 30 ML 60 ML Со Подесувате Евидентно Childproof Капа Пластични Празни Пенкало, Стил Шишиња
Спецификација childproof подесувате шише за e течни
Модел пластични childproof подесувате шише Капацитет 30ml 60ml Материјал ЈП Капа childproof подесувате капа Совет краток совет ; долги тенки совет (се повеќе се препорачува ) Боја на шише проѕирен MOQ еден ctn (50pcs) Превозот Од e-пакет време на Испорака ние ќе брод да ви 2-4 дена по вашата исплата ; се Користи за e течност ,e сок , е масло , етерично масло
Производот Се Покаже Слика
Се враќа
Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка, ние сме среќни да им понуди на сите наши клиенти наплата (со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети вратени во рок од 10 дена од денот на приемот.
Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени, во оригинална амбалажа. Ние се провери секој објект пред да се пакувам.
Се враќа и наплата обично се обработени во рок од 24 до 48 часа од приемот на стоката.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака за вас.

боја:
60nl, 30ml
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Големина:
M
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
26
Бренд Име:
HONESTLEGEND
Капацитет:
0-100ml
Пакување:
>10
Материјал:
Пластични
Мирудии Сад стилови:
маска
Пластични Тип:
PE
Употреба:
e течни
разни шарени капи:
со подесувате евидентно пенкало форма

Најдобри понуди..