• Намалена цена
  • Неодамнешно
10Pcs 30мм Применуваат Јасни Круг Случаи Монета Пластични Складирање Капсули Носителот Круг
zoom_in

10Pcs 30мм Применуваат Јасни Круг Случаи Монета Пластични Складирање Капсули Носителот Круг

DEN 43.00 52.32

Количина на стоки
check Тековен

100% сосема нов и висок квалитет на Трајни монета капсули Обезбеди безбедно заштита за вашиот монета собирање Материјал : Пластични Боја : јасно Внатре Дијаметар : 30мм Количина : 10 компјутери/пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x Монета Капсули( Монета не се вклучени )

Бренд Име:
OOTDTY
Решетки Количина:
1
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
Функција:
Порибено
Број На Модел На:
39523
Обликот:
Круг
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Производот:
монета организатор
Капацитет:
1 монета
Оптоварување:
1 монета
Употреба:
монета

Најдобри понуди..