• Намалена цена
  • Неодамнешно
8*12cm 100Pcs/Многу Отворени Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Торба Топлина Печат Вакуум Пошта Пакет Торба Храна Складирање Пакување Пакување Кеси
zoom_in

8*12cm 100Pcs/Многу Отворени Врвот Сребро Алуминиумска Фолија Јасно Торба Топлина Печат Вакуум Пошта Пакет

DEN 264.00 278.40

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Совршен за храна во прав, кафе, ореви, шеќер долгорочно чување. Димензија : 8*12cm, 3.1"*4.7" Материјал : Алуминиум Фолија
Боја : Сребрена / Јасно Дали треба друга големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Употреба:
Храна
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Метал Тип:
Алуминиум
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Производот:
Бонбони Кутија Додатоци
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Возен Тип
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
Топлина Печат Вакуум Пошта Пакет Торба Храна Складирање Пакување Пакување Кеси
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
8*12cm
Капацитет:
3.1*4.7

Најдобри понуди..