• Намалена цена
  • Неодамнешно
7 Дена Таблета Кутија Носителот Неделно Медицина Складирање Организатор Сад Во Случај
zoom_in

7 Дена Таблета Кутија Носителот Неделно Медицина Складирање Организатор Сад Во Случај

DEN 35.00 49.92

Количина на стоки
check Тековен

Ние
ќе следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Спецификации :
Направени со висок квалитет пластика. Брз одговор на вашите прашања
Превозот
1. Нарачки обработуваат во рамките на 24-72 часа на плаќање проверка.
Опис
"Одличен начин за да ги организирате вашите лекарства. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв
располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под
нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот е дел.
Дизајниран со 7 мали одделни кутии (не-отстранлив)."
Нашите предности
1.
Мала кутија големина на : 2*3*2. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот на RMA издавање на денот.

Бренд Име:
elenxs
Производот:
Медицински Комплет
Решетки Количина:
7
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Капацитет:
9-14 парчиња на бонбони Алпите
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Употреба:
Храна
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
JJ5925
Обликот:
правоаголник
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Спецификација:
13*3*2.7cm

Најдобри понуди..