• Намалена цена
  • Неодамнешно
50PCS/МНОГУ 28*38cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба
zoom_in

50PCS/МНОГУ 28*38cm Анти-Статички Оклопна Торба ESD Antistatic Пакет Торба Zip Заклучување Ziplock Патент Настан

DEN 994.00 1046.40

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација
Дебелина : 0.075 ММ;
Надворешни димензии : 280 * 380 MM;
Внатре Големина : 270 * 360 MM;
Големина на толеранција : плус или минус за 3ММ;
Печат edge : двојно или тројно запечатување на работ на секој 5-10ММ;
Ако ви треба уште една големина, ве Молиме кликнете на линкот :
Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Обликот:
Плоштад
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Патент Настан Анти-Статички Пакување Торба
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
PC
Дебелина:
8 жица
Производот:
ESD Antistatic Пакет Торба
Спецификација:
28*38cm
Капацитет:
28*38cm

Најдобри понуди..