• Намалена цена
  • Неодамнешно
Nobsound Најновите FU50/ EL34 Вакуум Вентил Цевка Засилувач Стерео Single-Ended Класа Моќ Amp 8W*2 Чиста Рака scaffolding
zoom_in

Nobsound Најновите FU50/ EL34 Вакуум Вентил Цевка Засилувач Стерео Single-Ended Класа Моќ Amp 8W*2 Чиста Рака

DEN 10325.00 11472.00

Количина на стоки
check Тековен

друго не можеме да бараат надомест на штета со couriers. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Често ние се прогласи вредност понатаму помалку од реалната цена, ако ви се потребни, ве молиме контактирајте не преку порака или e-mail за да разговараат за Царинска декларација.Цевка модел : EL34 * 2, 5 Z3 P * 1, 6 H9 C * 2 ( EL34 Верзија )
Пакет се вклучени : 1× Цевка Засилувач 1× Кабелот за Напојување FU50 Верзија EL34 Верзија
За Нас :
Ние сме посветени да ви ги понудиме најдобрите аудио-визуелна производи по најниска цена за нашите клиенти.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За повратни информации :
1. Технички параметри : Фреквенција одговор : 20 HZ-20 KHZ Вкупно Хармонично Нарушување : Излезна моќност : 8w * 2 Јачина на бучава сооднос : 89 DB Сигнал ниво : 1-2v Тежина : 12kg Димензии : 330mm * 365mm * 160mm (вклучувајќи цевка висина : 200mm) 1. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Увозни давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ако сте задоволни, ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повратните информации, Тоа е многу чест за нас да се постигне дарежлив веродостојни проценки и фотографии,thx!
3.Секој производ или превозот прашање, ве молиме контактирајте со нас пред отворање на спор или напуштање на било nertral/негативни повратни информации, ние ќе се carefull да се направи нашите напори да се решат проблемите, да повеќето се направи сте задоволни.

боја:
FU50, EL34
Пакет:
Yes
Максимална Моќност По Канал:
10W
Канали:
2 (2.0)
Број На Модел На:
FU50
Бренд Име:
Nobsound
Аудио Излези:
Банана Говорникот Приклучоци
RMS Моќност:
8W*2
засилувач класа:
A
Карактеристики:
Активни Засилување
Тип:
цевка засилувач
Број На Канали:
2
Аудио Влезови:
Стерео L/R РКА

Најдобри понуди..