• Намалена цена
  • Неодамнешно
3PCS/многу Нови WJ мажите боксери долна облека шарени ацетат антибактериски средината на половината машки боксери
zoom_in

3PCS/многу Нови WJ мажите боксери долна облека шарени ацетат антибактериски средината на половината машки боксери

DEN 768.00 959.52

Количина на стоки
check Тековен


Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
014-DPJ
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Бренд Име:
AIBC

Најдобри понуди..