• Намалена цена
  • Неодамнешно
7PCS/Многу Нови Секси Мажи долна облека за Мажи Spandex Геј Секси Транспарентен Тенка Газа Половината Кратко Фабрика трговија на Големо долна облека за Мажи Кратко
zoom_in

7PCS/Многу Нови Секси Мажи долна облека за Мажи Spandex Геј Секси Транспарентен Тенка Газа Половината Кратко

DEN 1352.00 1732.80

Количина на стоки
check Тековен

54 см
Pls дозволете 1-2 CM грешка поради различни мерење метод
Големина на :
половината :
M (25-28inch/64-72 CM)
L (29-31inch/73-80СМ)
XL (32-34inch/81-87 CM)
Во светот превозот, освен APO/FPO. Ние можеме да понудиме слободен слики без било жиг ако имате некоја е-продавница. Неисправни предмети мора да бидат пријавени во рок од 7 дена откако ќе ги примите.42 KG
Пакет : 7* Мажите е Кратко (по Еден за секоја боја)
Големина На Табелата :
Станот Мерење,Единица : CM,1 инч=2. Ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го решите проблемот пред да ја напушти која и да неутрален или негативен фидбек или отворен спор на сајтот. Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. Повеќето од нашите зделки се превезува со Бесплатен превозот (избрани земји) од Кина пост. Ако ние не се примени на објект во рок од 60 дена по транспорт,што значи да се откаже за да се вратите за размена или наплата. Сите пораки или E-mail пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (исклучува одмор или викенд дена). Ако не сте добиле вашиот парцела во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.и врати го оригиналното пакување ако е можно. Ако стварта е оштетена при транспортот или не можат да се користат нормално, ве молиме контактирајте со нас и да ни ја испратите вистински фотографии на објекти и ние ќе ви вратат парите или повторно испраќање без никакви дополнителни трошоци. Добредојдовте да контактирате со нас преку E-mail или Trademanager ако имате било какви прашања или потреби. Ќе мора да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Добредојдовте на големо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди ќе бидат високо ценети ако сте задоволни со нашите производи или услуги.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Бренд Име:
yufeida
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JJ34-7PCS
Материјал:
Lycra,Најлон

Најдобри понуди..