• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови пристигнување Солидна Кратко Фабрика Директна Продажба 4pcs/Многу Mens Краток Памук Mens Бикини долна облека Панталона За Мажи Секси долна облека модални
zoom_in

Нови пристигнување Солидна Кратко Фабрика Директна Продажба 4pcs/Многу Mens Краток Памук Mens Бикини долна

DEN 384.00 427.20

Количина на стоки
check Тековен


Добредојдовте на нашата продавница !
Големина : L,XL,XXL,XXXL,4 XL,5 XL
Lполовината : 29cm*2, одговараат за половината 50-65cm (20-26inch), тежина 40-50kg
X Lполовината : 31cm*2, одговараат за половината 60-75см (23-30inch), тежина 50-60kg
XX Lполовината : 33cm*2, одговараат за половината 70-85cm (27-33inch), тежина 55-65kg
XX X Lполовината : 35cm*2, одговараат за половината 80-95cm (31-37inch), тежина 65-75kg
4 X Lполовината : 37cm*2, одговараат за половината 90-105cm (35-41inch), тежина 75-85kg
5 X Lполовината : 39cm*2, одговараат за половината 100-115cm (39-45inch), тежина 80-90kg
Превозот :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни денот на уплатата примена (aliexpress ние ќе го провери вашиот
кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со
производ,ние ќе ги остават порака во време,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae happe
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 10 дена за замена или пари назад. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите.
За нас
Ние, АМЕ КОРПОРАЦИЈА, се специјализирани во облека поле за околу 30 години од 1983 година. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Повратни информации политика
Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
Понудата Со Доверба!
.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
DH003-4
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
Shulammitelily

Најдобри понуди..