• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување Бренд Бикини 2017 долна облека за Мажи Секси Кратко Бикини G-string Thongs Jockstrap Mens долна облека Најлон Геј Мажите долна облека
zoom_in

Нови Пристигнување Бренд Бикини 2017 долна облека за Мажи Секси Кратко Бикини G-string Thongs Jockstrap Mens

DEN 239.00 271.68

Количина на стоки
check Тековен


Нови Пристигнување Бренд Бикини 2017 долна облека за Мажи Секси Кратко Бикини G-string Thongs Jockstrap Mens долна облека Најлон Геј Мажите долна облека
За Големина На :
M (25-30) инчи (65 cm -76 см )
L (27-32)инчи (70cm-81cm)
XL (29-34)инчи(75см-86cm)
XXL (31-36)инчи(80см-91cm)
Ќе Добиете Бесплатна Мали Специјален Подарок Со Кинески Charcteristics Ако O u Купи Три Парчиња Или Повеќе.
Како да се цел
1.Изберете вкупната големина и боја
2.Пополнете ги купите пакет количество - 1 за 1pcs, 2 за 2 парчиња, 3 за 3pcs, 4 за 4pcs итн.
3.Оставете белешка или порака со ставка детали(код,големина,количество) и да ја плати
ако ги плати без leaveing детали или не feekback на нашите распрашува за е-пошта,пратката ќе биде во очекување на
Квалитет
Ние се обидуваме се потрудиме да ви понуди на највисок квалитет и по разумна цена.
Акции
Недостаток за некои одредени ставки ќе се случи повремено поради топла продаде. Би сакале да имаат разбирање за да се реши преку комуникација.
ПРЕВОЗОТ
Ние обезбедуваме international shipping(e Packet /Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ) воздухопловната со следење на број, околу .5– 10 дена (Кина Пост ќе биде побавно)
*Белешки
·Ве молиме да се чита над сите еснаф линија пред цел. Секое плаќање значи и прифаќање за тоа.
·Го ценат, ако може да остави ни повратни информации по добивањето на предмети. Повратните информации се важни за вистински продавачот.
·Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние веруваме дека било разлики може да се реши преку добра комуникација.
· Ние го НЕГУВА СЕКОЈ КУПУВАЧ. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања. Ние ќе бидеме повеќе од среќни да присуствуваат на вас.

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
G-Стрингови & Thongs
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
PYONGRAINS
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
Број На Модел На:
PS-A217-31
Пораст Тип:
Ултра-Ниска
За публиката:
Мажи
Функција:
Лесна/Висока еластичност/Дише
категорија:
Облека Додатоци машка Облека Underwears G-Стрингови Thongs
Стил:
Секси/Атмосфера/U конвексни дизајн/Мода
Време:
2017 Нови
Име:
Долна облека за Мажи Секси Кратко Бикини G-string Thongs Jockstrap
Специфична големина:
M/L/XL/XXL
боја:
црна/бела/црвена
Земја на потекло:
Кина
Од каде:
Машка долна облека производители

Најдобри понуди..