• Намалена цена
  • Неодамнешно
Вратот се Врзува Поставите Вратоврска Hanky Cufflinks Мажите Врски Поставува Подарок Кутија Handkerchiefs Џеб Плоштад Кула Cravat
zoom_in

Вратот се Врзува Поставите Вратоврска Hanky Cufflinks Мажите Врски Поставува Подарок Кутија Handkerchiefs Џеб

DEN 225.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : нова без ознаки Големина : Класичен тип. 57" (145cm) во должина и 3.12" (8cm) во ширина Пакување : заштитени и подарок пакување за Мажи на вратот се врзува поставете еден set =1 парче вратоврска,1piece hanky,1 пар cufflinks,1 кутија полиестер ве Молиме изберете бојата што сакате

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Број На Модел На:
9cm ширина,должина 145cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
NINI РУСИ
Големина:
One Size

Најдобри понуди..