• Намалена цена
  • Неодамнешно
Најновите Шамија Полиестер марами голем цвет печати плажа долга mulicolor пеперутка симпатична дизајн жените обвива сонце, море девојче
zoom_in

Најновите Шамија Полиестер марами голем цвет печати плажа долга mulicolor пеперутка симпатична дизајн жените

DEN 237.00 278.40

Количина на стоки
check Тековен


Реден број : SCV-1
Материјал : Полиестер
Големина : околу 160*50cm
Тежина : околу 52g/pc
Пакување : 1pc/opp

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Марами Должина:
135cm-175cm
Марами Тип:
Шамија
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
SCV-1
Бренд Име:
OWLMS

Најдобри понуди..