• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет на Бела Боја Џеб Плоштад за Мажи, Моделот Памук Hankerchief Господа Свадба Дизајнер Hanky
zoom_in

Висок квалитет на Бела Боја Џеб Плоштад за Мажи, Моделот Памук Hankerchief Господа Свадба Дизајнер Hanky

DEN 214.00 232.80

Количина на стоки
check Тековен


Welcomt на Нашата Продавница Висок квалитет на Бела Боја Џеб Плоштад за Мажи, Моделот Памук Hankerchief Господа Свадба Дизајнер Hanky
големина : 23x23cm
ве молиме изберете стил од бојата опција, ако не можете да најдете, ве молиме оставете порака за да нè за реден број на te производство опис покажува, тогаш може да се испрати accordlingly.
Начин на плаќање :
Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услуга
Кредитна Картичка; Банката да Банкарски Трансфери; Western Union,Итн.
Сите предмети ќе бидат испратени како подарок. Сопствени политики широко варира од земја до земја, и ќе треба да се јавите во вашата локална царинска испостава за дополнителни информации. Ако вашето купување не одговара на вашите потреби или очекувања. Вашите нарачки може да бидат предмет на увозни давачки и/или даноци и сите дополнителни трошоци за сопствени грешки мора да биде на товар на вас.купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
ПРЕВОЗОТ :
На пратката од страна на Кина ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА ПАРЦЕЛА за помалку од 2 kg стока,генерално тоа ќе се 15-25 работни дена. Ние не наполните повторно порибување такси. Сите се врати ставки МОРА да биде во сосема нова состојба, што значи дека објектот е никогаш да се користи и чува во оригинално пакување.
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Ве молиме проверете на превозот надомест и осигурување пред да купите . Ако не можат да чекаат за долго време, ве Молиме изберете ЕМС или други Превозот.
ПОВРАТНИ информации :
Како вредност на Клиентите, Вашите Повратни информации е многу важно за нас. Контактирајте со нас да го реши ова Прашање пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Тоа ни помогне да ги подобриме нашите услуги на клиентите. Ќе бидат вратени за целиот износ на објектот цена.
Ако пакетот е одбиено поради вашето одбивање да се плати царина и/или обврски, а купувачот тврдат дека спорот, ние имаме право да го игнорираат овој спор и не ја покривајте наплата.

Тип На Објект:
Handkerchiefs
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
ДЕ-PJ15
Пол:
Мажи
Материјал:
Памук
Објектот Ширина:
23 cm
Објектот Должина:
23cm
Шаблон Тип:
Paisley
боја:
12colors достапни

Најдобри понуди..