• Неодамнешно
BD054-L XL големина Возрасни suspender 3.5 ширина 4 клипови на жените се подготвуваат прилагодливи еластична X назад панталони suspender за мажите црвената боја
zoom_in

BD054-L XL големина Возрасни suspender 3.5 ширина 4 клипови на жените се подготвуваат прилагодливи еластична

DEN 249.60

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме потврдете го детали (бои ,големина и количина. Ве молиме да ни оставите порака, или e-mail ако имате било какви прашања пред вашата исплата. Можете исто така да научите повеќе за подредување. Предмети ќе биде испорачуван Кина пост или превозот изразат според ваш избор.-димензии Должина Ширина карактеристики 3. Сребро Триаголник се поврзете на suspender,прилагодлив За секоја прилика;исто Така направи за голем дар; Бебе слика проп;
или само им даде една симпатична стилски изглед! Боја : Црвена (повеќе бои, ве молиме проверете слики) 2 Големина може да се избере : L и XL Функција : погоден за Возрасни и Деца;мажите и жените, момчињата и девојките; Пакет : 1pc Opp вреќа , >1pc хартија картичка+opp вреќа Продажбата Модели : Мин. ви благодариме за вашето разбирање. : BD054 X-назад подвезици на висок квалитет на еластична. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори у, што е можно поскоро Ние обезбеди слободен пад превозот
Други Услуги :
Ние прифаќаме Customing специјални стилови според клиент барање На клиентите треба нудат infomaiton : слика или дизајн слика на посебен стил,количината и други барање нудиме на понуда и за време на испорака за клиентите Ако клиент треба примерокот -клиентот треба плати примерок такса Други детали, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил . Можете исто така да научите повеќе за превозот
Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.5 СМ 65~100 CM одговара за 130~180 високи деца и возрасни BD054-XL 3. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не на исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања Можете исто така да научите повеќе за плаќање
Повратни информации : Ние ќе остави 5 Ѕвезди повратни информации по receving на вашата исплата, ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со предмети по receving тоа,
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност и увоз доход.

Тип На Објект:
Подвезици
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BD054
Пол:
Унисекс
Објектот Должина:
120cm
Материјал:
Полиестер
големина L:
3.5 ширина, 100cm должина
големина XL:
3.5 цм ширина, должина 120cm
Бои:
Како Што Сликите Покажуваат

Најдобри понуди..