• Намалена цена
  • Неодамнешно
FEECOLOR Жени, Појаси Луксузен Бренд Мода Широк Двојно Ирис Метал Тока Еластичен Еластична Корселе Појас За фустан
zoom_in

FEECOLOR Жени, Појаси Луксузен Бренд Мода Широк Двојно Ирис Метал Тока Еластичен Еластична Корселе Појас За

DEN 475.00 528.00

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[производи]-[37465]
[xlmodel]-[производи]-[37465]
[xlmodel]-[производи]-[37465]
[xlmodel]-[custom]-[37558]
Стилски Wasit Ремени Шема Токи Појаси Девојки Се Облекуваат Декоративни Ceintures
Материјал : СТП,Метал,Полиестер
Тока материјал : Алуминиумски
Обработка : Врежана
Пол : Жените
Тип : Појас
Затворање начин : Мазна тока
Тока шема : Правоаголни
Должина : Околу. 65 cm одговара од 58cm до 80см
Ширина : Прибл. 6cm
Боја : Црвена, Црна, Кафеава, Кајсија
Мода и привлечен дизајн , нежна боја и таписерии изработка !
Слатка декорација за фустан,skrit и така натаму.
Употреба :
1,Висока Еластичен
2,Метална кука за прицврстување,лесно да се носат и отстранете
3,Форми половината
4,Погоден за вашите формални или неформални носат
5,Погоден за секоја сезона
Белешки : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[37501]
[xlmodel]-[custom]-[37501]

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тока Ширина:
7cm
Бренд Име:
FEECOLOR
Појаси Материјал:
Faux Кожа,СТП
Појас Ширина:
6cm
Шаблон Тип:
Животните
Тока Должина:
13cm

Најдобри понуди..