• Намалена цена
  • Неодамнешно
Симпатична Цртан филм Големи Очи и Уши Фланелен боксери Крпа 10 Мода Бои за Перење Еластична Headbands Headwear за Жените Косата Додатоци
zoom_in

Симпатична Цртан филм Големи Очи и Уши Фланелен боксери Крпа 10 Мода Бои за Перење Еластична Headbands Headwear

DEN 137.00 150.72

Количина на стоки
check Тековен


Големина е околу : 20*18.5 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www.aliexpress.com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Aliexpress Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Aliexpress Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 98% 2%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Корални Руно,Најлон,Полиестер,
Тип:
Headbands
Бренд Име:
SinoShun
Број На Модел На:
TS0261
Шаблон Тип:
Животните
цена:
Трговија на големо
Пад на превозот:
Поддршка

Најдобри понуди..