• Намалена цена
  • Неодамнешно
1pc Сатен Цвет со Дијамант Камен Девојки Headband Деца се Зголеми Чипка Hairbands Bebes Cetim флорес faixa де cabelo де diamante
zoom_in

1pc Сатен Цвет со Дијамант Камен Девојки Headband Деца се Зголеми Чипка Hairbands Bebes Cetim флорес faixa

DEN 144.00 239.52

Количина на стоки
check Тековен


Quatity : 1pcs

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Seeyoo
Материјал:
Акрилик,Кашмир,Памук
Број На Модел На:
al19
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
боја:
Покаже како Слика
Шема:
Круна/Лак/Цвет
Стил:
Прекрасна
Материјал:
Чипка
Повод:
Насекаде
Пакување:
opp
За:
Бебе девојка&момче
Методи на производство:
Рачно изработени
Потекло:
Yiwu,Кина

Најдобри понуди..