• Намалена цена
  • Неодамнешно
Моден Жените Hairpin Свадба Партија Кристал Бисер Hairgrip Булчински Кристал Клип Солидна Цвет Barrette Накит, Коса Додатоци
zoom_in

Моден Жените Hairpin Свадба Партија Кристал Бисер Hairgrip Булчински Кристал Клип Солидна Цвет Barrette Накит,

DEN 45.00 47.52

Количина на стоки
check Тековен


Кристал Шноли За Жени, Девојки
Направи што повеќе шармантна & Домот
Погоден за секоја прилика, Свадба и Партија
Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме!
За Превозот :
Нарачката е помалку од ( има следење на информации во Кина,без следење на информации надвор од Кина .
Нарачката е повеќе од (>) $5, ние ќе брод надвор од Кина Пост препорачана Пошта или E-пакет, е следење на информации во или надвор од Кина . Ако вашата цел е помалку од $5 и сакате да го проверите следење на информации, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта или E-пакет.

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик,Полиестер
Бренд Име:
LYSUMDUOE
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
Коса Додатоци
Материјал:
бисер, кристално
боја:
Бела, Црвена, Розева, Сина, Светло Виолетова, Итн.
Пакет:
4pcs/многу
бисер големина:
0.8 cm
Должина:
7.6cm
Бродови Од:
yiwu

Најдобри понуди..