• Неодамнешно
13*17cm Бебе Фотографија Реквизити чипка шапка Девојка Момче Деца прекрасна Бебе Деца Капи Новороденче Фото Алкохол шапка цврсти бои
zoom_in

13*17cm Бебе Фотографија Реквизити чипка шапка Девојка Момче Деца прекрасна Бебе Деца Капи Новороденче Фото

DEN 191.52

Количина на стоки
check Тековен

Сепак,прилагодени производи и време на испорака ќе бидат малку подолги. ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ А. Кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете големината и бојата број што сакате да го купите . ЗАБЕЛЕШКА : може да се меша со нашиот други предмети за поевтини се комбинираат превозот цена. Ако имате поврзани со фотографии, ве молиме да се помине кон нас, ние ќе ви даде 25% попуст
Почитувани купувачи, ако може да се обезбеди фотографии, ве молиме нарачки директно, не плаќаат, ни испратите порака, јас ќе ви даде промена на цена, тогаш ќе плаќате Кога ќе ја прими стоката, се она што не сте задоволни, ве молиме не коментар веднаш, ве молиме навремено комуникација кон нас, ние ќе ги задоволи вашите барања
ПРОИЗВОД : Бебе Девојка за Гроздобер Ткаенина Шапка
МОДЕЛ : SYX-161225-3
MOQ : 1 компјутер
ГОЛЕМИНА : новороденче големина
МАТЕРИЈАЛ : чипка , лента
ПРЕВОЗОТ : EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,Кина пост воздух парцела. Ви благодариме за разбирањето!
. 2,pls контактирајте со нас со trademanager или е-да ја потврди големина, боја,во продавница и сл пред место цел. БОЈА : 85%98% сличен на слики,но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла.com/fm-store/1504944 Б-Ние се специјализираат во дизајн, производство детето и мајката фотографија реквизити.- Ние обезбедуваме Бесплатен Превозот Зедницата за овој производ од КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ , хонг конг ПОСТ, нормално тоа ќе пристигне дестинација во 7-25 дена. - Целосна исплата мора да се направи во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. 1, може да се меша со нашиот други предмети за поевтини се комбинираат превозот цена. Вашите повратни информации е навистина важно за нас,pls се неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата поддршка! Во исто време,pls контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Овие испорака на услуги се потребни дополнителни превозот надомест.

Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Број На Модел На:
SYX-161225-3
Рака Тип:
прилагодлив
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..