• Намалена цена
  • Неодамнешно
Мода Обичните Жени Фармерки СТП Ремени, Жените се Облекуваат Појас, 1.4 см широк, Дама Шорцеви Појаси
zoom_in

Мода Обичните Жени Фармерки СТП Ремени, Жените се Облекуваат Појас, 1.4 см широк, Дама Шорцеви Појаси

DEN 288.00 479.52

Количина на стоки
check Тековен


Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
2,2 см
Појас Ширина:
1.4 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,СТП
Бренд Име:
Та-weo
Тока Ширина:
2cm
Број На Модел На:
НЕМА.175
Тока Тип:
pin тока
Тока Материјал:
Легура
боја:
Бела; Црна; Кафеава; Кафе; Црвено; Сина
Појаси Големина:
една големина
Појаси Должина:
105 110 115 см
Стил:
Повик; Fashion; Класичен

Најдобри понуди..