• Неодамнешно
Симпатична Постави Фотографија Проп Фото Капчиња Мечка и Капа Поставите рачно изработени Новороденче Фотографија Студио Кабина Реквизити Бебе Туш Подарок
zoom_in

Симпатична Постави Фотографија Проп Фото Капчиња Мечка и Капа Поставите рачно изработени Новороденче Фотографија

DEN 460.32

Количина на стоки
check Тековен

3,ние прифаќаме прилагодено производи според клиент барање.- Ние обезбедуваме Бесплатен Превозот Зедницата за овој производ од КИНА, ВОЗДУХОТ ПОСТ , хонг конг ПОСТ, нормално тоа ќе пристигне дестинација во 7-25 дена. - Целосна исплата мора да се направи во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.Така,pls контактирајте со нас за информации, ако би сакал да ги прилагодите на производи.com/fm-store/1504944 Б-Ние се специјализираат во дизајн, производство детето и мајката фотографија реквизити. Размена А Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објекти. може да се купи било мешани предмети како сакате, ние ќе го поставите истото попуст како трговија на големо цена за вас. Се препорачува плаќање се ESCORW, ВИЗА Т/T и WESTERN UNION. Начин на плаќање И Превозот Услуга : А. 1, може да се меша со нашиот други предмети за поевтини се комбинираат превозот цена. ВНИМАНИЕ ве МОЛИМЕ А. БОЈА : 85%98% сличен на слики,но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла. Кога ќе го поставите цел, ве молиме оставете големината и бојата број што сакате да го купите . ЗАБЕЛЕШКА : може да се меша со нашиот други предмети за поевтини се комбинираат превозот цена. Д -Ако сакате побрзо испорака, можете да изберете DHL, UPS-от, Fedex.Сепак,прилагодени производи и време на испорака ќе бидат малку подолги. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на предмети кои пристигнуваат пати ако сакате за размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Вашите повратни информации е навистина важно за нас,pls се неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ви благодариме за вашата поддршка! Во исто време,pls контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.- купувач е одговорен за било кој данок и/или должност пријави од нивната земја.
ПРЕВОЗОТ : EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,Кина пост воздух парцела.

Одделот За Името:
Бебето
Рака Тип:
Опремени
Бренд Име:
РОВ ДОБИТОК
Пол:
Унисекс
Бебе Возраст:
0-3 месеци
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
SYX-161225-1
Шаблон Тип:
Животните

Најдобри понуди..