• Неодамнешно
KUYOMENS Мажите Fingerless Ракавици Жени Половина Прст Ракавица Унисекс Возрасни Fingerless Белезници Вистински Вистинска Кожа
zoom_in

KUYOMENS Мажите Fingerless Ракавици Жени Половина Прст Ракавица Унисекс Возрасни Fingerless Белезници Вистински

DEN 422.40

Количина на стоки
check Тековен


KUYOMENS Мажите И Жените Fingerless Ракавици врвка за околу Половина Прст Ракавица Унисекс Возрасни Fingerless Белезници Вистински Вистинска Кожа
Материјал : 100% Вистински Кожа
НИ Големина : М
Дланка обемот : 8.5" (за 22cm)
Бренд Име : KUYOMESN
Внимание : Сите KUYOMENS Производи има KUYOMENS лого во пакување
Се врати и враќање
1.Ако боја/големината не е во право за вас, можете да се вратите назад кон нас, за промена, но вие shoud мечка превозот цена.
2.Доколку квалитетот не е добар,може да го вратите назад кон нас,но треба да ја сноси shippong цена.
3.Ако пратката е на пат,ве молиме почекајте повеќе patienty,затоа што превозот времето не е контрола од страна на нас, тоа е според поштата е на услуга,но ние може да се прошири време на испорака за вас.
Повратни информации
1.Ние зависи од клиенти'satisfaction да успее, Затоа позитивни повратни информации од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,plaese се земе една минута за да ни остави
вашиот позитивен фидбек.
2.Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас ,ние ќе направиме сите ние може и да работат со вас за да ги реши сите проблеми.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е
решен.
Контактирајте со нас
1.Пред наддавање,ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите на вашите прашања,тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања,но ве молиме да се земе еден момент за да прво прочитајте ги сите информации што се обезбедени тука
каде најчесто прашања'answers се.
2.Ако не е ,тогаш можете да контактирате со нас од трговија со датотеки, или оставете порака за нас,ние ќе одговориме на вашите прашања, во рок од 24 часа.

Ракавици Големина:
M
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
KYM0104
Материјал:
Вистинска Кожа
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
KUYOMENS

Најдобри понуди..