• Намалена цена
  • Неодамнешно
Ман Врски Жолта Проверки Neckwear Corbatas Gravata Hombre Жакард Ткаени Вратоврска Поставите Cufflink Hanky Бизнис Свадба Празник
zoom_in

Ман Врски Жолта Проверки Neckwear Corbatas Gravata Hombre Жакард Ткаени Вратоврска Поставите Cufflink Hanky

DEN 264.00 280.80

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : нова без ознаки Големина : Класичен тип. 57" (145cm) во должина и 3.12" (8cm) во ширина Пакување : заштитени и подарок пакување за Мажи на вратот се врзува поставете еден set =1 парче вратоврска,1piece hanky,1 пар cufflinks,1 кутија полиестер ве Молиме изберете бојата што сакате

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Бренд Име:
NINI РУСИ
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Полиестер
Големина:
One Size
Број На Модел На:
10cm ширина,должина 145cm

Најдобри понуди..