• Неодамнешно
Моден Цврсто Дрво Лак Вратоврска За Мажи Жени Класични Дрвени Bowties Neckwear Пеперутка Дрво Лак Вратоврска Cravats Додатоци Bowknot
zoom_in

Моден Цврсто Дрво Лак Вратоврска За Мажи Жени Класични Дрвени Bowties Neckwear Пеперутка Дрво Лак Вратоврска

DEN 335.52

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од сликата, ви благодариме за вашето разбирање. Материјал : Дрво Пакет се вклучуваат : 1*Bowtie + 1*Случаен кутија Големина : 12cm*5cm*0.5 cm (грешка 0-1cm)
Превозот
1.Објектот ќе биде предаден во рок од 5 бизнис на расчисти исплата.
2.Ние брод од страна на EMS,UPS-от,Fedex,Кина Пост и така натаму.Понекогаш ние ќе го избере друг превозот во зависност од вашата земја обичај состојба.
Увозни Давачки
1.Увозни давачки,даноци и наплати не се вклучуваат во објектот цена или превозот надомест.Овие задолжен се купувачите одговорност.
Повратни информации и Спор
Ако имате некој проблем со бојата,големината,квалитетот или другите, ве Молиме контактирајте со нас слободно пред да се отвори расправа, или ни даде негативен фидбек.Ви благодариме многу.
Важно
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус имаат само следење на информации во Кина;
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail имаат целата следење на информации , препорачувам
2.Понекогаш,должината на две чорапи не е иста,тоа не е голем квалитет проблем.Како чорапи се verd флексибилни,можете исто така да носат добро.

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жени,Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
лак вратоврска
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1003
Големина:
One Size
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..