• Намалена цена
  • Неодамнешно
Чипка Бебе Шапка Девојка Момче Деца Прекрасна Бебе Деца Капи Новороденче Фото Алкохол шапка цврсти бои 14X17cm Бебе Фотографија Реквизити
zoom_in

Чипка Бебе Шапка Девојка Момче Деца Прекрасна Бебе Деца Капи Новороденче Фото Алкохол шапка цврсти бои 14X17cm

DEN 71.00 74.40

Количина на стоки
check Тековен

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само.
Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,3 бои во акции. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,0-3 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
NX122506
Материјал:
Памук,Полиестер
Рака Тип:
прилагодлив
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
шапка
Број На Модел На:
бебе шапка
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
3 бои
Материјал:
Чипка

Најдобри понуди..