• Намалена цена
  • Неодамнешно
10pcs/многу Симпатична Цртан филм Мачка Уво Деца Капи Зимски Бебе Девојки Капи Момче Топло Плетени Новороденче Капи Девојки Деца Beanies Headwear
zoom_in

10pcs/многу Симпатична Цртан филм Мачка Уво Деца Капи Зимски Бебе Девојки Капи Момче Топло Плетени Новороденче

DEN 798.00 840.00

Количина на стоки
check Тековен


3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Спецификации :
Предмет Тип : Headband&headwear
Боја : 4 бои
Пол : Унисекс
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : Цврсти
Стил : Мода
Тежина : Околу. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear.
Забелешки :
Оваа headband големина на информации е само за повикување само. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,0-3 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,19 до 24 месеци,10-12 месеци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
NX122507
Материјал:
Памук,Полиестер
Рака Тип:
прилагодлив
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Бебе Девојки
Тип:
шапка
Број На Модел На:
бебе шапка
Is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Бебето
боја:
4 бои
Материјал:
Памук

Најдобри понуди..