• Намалена цена
  • Неодамнешно
DINISITON вистинска кожа жените појас метал pin тока гроздобер појаси за жена фармерки со висок квалитет луксузни женски рака мода
zoom_in

DINISITON вистинска кожа жените појас метал pin тока гроздобер појаси за жена фармерки со висок квалитет луксузни

DEN 430.00 565.44

Количина на стоки
check Тековен


Појас Должина:
100cm, 105cm, 110cm, 115cm
Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Појаси Материјал:
Сплит Кожа,Cowskin
Стил:
Повик
Појас Ширина:
2.7 cm
Тока Ширина:
3.2 cm
Тока Должина:
6.3 cm
Бренд Име:
DINISITON

Најдобри понуди..