• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Рачно Изработени Обоени Цвеќе Принцеза Headbands Деца Headwear Девојки Еластична Коса Бенд Деца Коса Додатоци
zoom_in

Нова Рачно Изработени Обоени Цвеќе Принцеза Headbands Деца Headwear Девојки Еластична Коса Бенд Деца Коса

DEN 58.00 93.60

Количина на стоки
check Тековен

Опис
2017 Нови Рачно Изработени Обоени Цвеќе Принцеза Headbands Деца Headwear Девојки Еластична Коса Бенд Деца Коса Додатоци
Висок квалитет и симпатична домот и слатка им Помогне на вашите Деца да се организира нејзината коса удира Функција : Направи вашите деца повеќе слатки. Тоа е најдобар подарок за деца. Поради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики. И мала грешка на големина е предизвикана од рачно мерење.Ви благодариме! Производ Фотографии

Стил:
Моден
Број На Модел На:
FD-N75
Материјал:
Spandex,Полиестер
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип На Објект:
Headwear
Еко-Пријателски:
Yes
Пол:
chilren;бебе
боја:
Како што е прикажано

Најдобри понуди..