• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нова Мода 10Pcs Плетенка Супер Водат Коса Врски Еластична венчиња Жените Коса Додатоци за Девојки Коса Braider Стил Алатки
zoom_in

Нова Мода 10Pcs Плетенка Супер Водат Коса Врски Еластична венчиња Жените Коса Додатоци за Девојки Коса Braider

DEN 41.00 48.48

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : 100% Сосема Нов и Мода
Количина : 10 Компјутери/Пакет
Материјал : Еластична јаже
Боја : Како на вашиот избор
Обемот стан : 14 см.Кол стан : 6cm
Конверзија : 1cm=0.39 инчен /1 инч=2.54 см
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm разлики поради прирачник за мерење.
3. Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
SAFENH
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
Плетенка На Косата Врски
Тип:
еластична венчиња
Материјал:
Полиестер

Најдобри понуди..