• Неодамнешно
Дизајнер Тенок Вратоврска Висок Квалитет Ткиво На Врат Врски Стилски Црна, Сребрена Шарени Gravata Бесплатен Превозот
zoom_in

Дизајнер Тенок Вратоврска Висок Квалитет Ткиво На Врат Врски Стилски Црна, Сребрена Шарени Gravata Бесплатен

DEN 383.52

Количина на стоки
check Тековен

Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата.Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел .
Повратни информации
Вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
Lurex Микрофибер
Голема Крајот Ширина:
5.5 cm (2.17 Инчи)
Должина:
148 cm (58 Inches)
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
време на испорака:
Подготвени да брод
Занает:
Панел Ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..