• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Мода Еластична Тока Широк Корселе Ретро Корсет Водат Половината Појас Cummerbunds
zoom_in

Жените Мода Еластична Тока Широк Корселе Ретро Корсет Водат Половината Појас Cummerbunds

DEN 125.00 156.48

Количина на стоки
check Тековен

Жените Мода Еластична Тока Широк Корселе Ретро Корсет Водат Половината Појас Cummerbunds 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Scalable Појас Корселе Најдобар Избор за Жените/Жена/Девојка/Жена Класичен и едноставен дизајн, мода, удобен и сите натпревар. Совршен натпревар за вашата облека, покажува својата добра фигура. Тенок вашата половината и целиот midriff веднаш. Широк еластична бенд, удобен за носење. Направи што повеќе шармантна и елегантен. Спецификации : Материја : Еластична бенд Димензии : ширина 9cm/3.54" Боја : Црна, Кафеава Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува( без мало пакет) : 1pc * Жените Дама Еластична Тока Широк Корселе Ретро Корсет Водат Половината Појас Мода

Тип На Објект:
Cummerbunds
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
THINKTHENDO
Број На Модел На:
Cummerbunds
Материјал:
Синтетички Кожа
МАТЕРИЈА:
Еластична бенд

Најдобри понуди..