• Намалена цена
  • Неодамнешно
Лето Стил Градите Ливчиња За Еднократна Употреба Брадавица Опфаќа Влошки Закрпи Само Лепило Градници Нови Пристигнување
zoom_in

Лето Стил Градите Ливчиња За Еднократна Употреба Брадавица Опфаќа Влошки Закрпи Само Лепило Градници Нови Пристигнување

DEN 41.00 49.92

Количина на стоки
check Тековен


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Идеален За Носење Strapless Фустан,Пливање,Оглавник,Тесни Опремени.
Материјал : Противалергиски Лепило&Не-Плетени
Боја : Голи Боја
Големина На Една Големина Одговара На Сите
Количина : 5 Пар
Стил : Цвет Форма.Тркалезна Форма
Пакетот вклучува :
1 x Брадавица Маска

Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
Intimates Додатоци Тип:
градите ливчиња
Материјал:
Полиестер
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
H89
Бренд Име:
Liva девојка

Најдобри понуди..