• Неодамнешно
2017 Сосема Нов Дизајн Вратоврска 8cm Personalizd Црвени со Бели Шари Neckties Висок Квалитет на Господа Ткаени Gravatas за Сопруг
zoom_in

2017 Сосема Нов Дизајн Вратоврска 8cm Personalizd Црвени со Бели Шари Neckties Висок Квалитет на Господа Ткаени

DEN 379.20

Количина на стоки
check Тековен


б) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздухопловната, следење Бр. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние се commited да ја добиете вашата 100% задоволството на клиентите. Ние ќе ви одговори во рок од 24 Часа по приемот на вашата е-пошта и да им помогне со решавање на било какви проблеми или прашања може да имате. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот. Така, ве молиме да не остави никакви негативни или отворен спор пред да контактирате со нас. ќе бидат обезбедени. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата. Ние се врати нашиот ангажман со одлична услуга и задоволството на клиентите гаранција.15 инчи) Материјал : 1200 Бода Полиестер Состојба : Сосема нов, рачно изработени Име : Мода Вратоврска
Напомена :
1) Поради светлина од светлината и камера причина, можеби има мала боја разлика, се надевам, ќе може да се разбере. Понекогаш, исто така може да го одложи неколку дена кога се судрите со лошите временски услови или шпедиција зафатен сезона, што е навистина надвор од нашата контрола. Ако ви треба побрзо испорака, ве молиме изберете Превозот од "EMS,DHL, или други Изразат Испорака" кога местото цел . Ве молиме, известете го објектот Нема.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail.
Добредојдовте!!
Можете да се меша со различни стил врски во нашата продавница. Вашиот почетокот на потврда по приемот на предмети и позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети од нас.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша #1 приоритет.

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Шаблон Тип:
Геометриски
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
1200 Бода Полиестер
Голема Крајот Ширина:
8 см (3.15 инчи)
Должина:
148 cm (58 inches)
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
време на испорака:
Подготвени да брод
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..