• Неодамнешно
Моден Уникатен Дизајн Вратоврска Формално Секојдневен Флорални Жакард Ткаени Neckties Висок Квалитет Gravatas за Свадба
zoom_in

Моден Уникатен Дизајн Вратоврска Формално Секојдневен Флорални Жакард Ткаени Neckties Висок Квалитет Gravatas

DEN 287.52

Количина на стоки
check Тековен


д) Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. ќе бидат обезбедени.
Политика на враќање
Сите производи се двојно проверени и спакувани и пред пратката, но ако не сте задоволни со стоката, враќање е acceptedwithin 7 дена откако ќе ја прими стоката. или да го додадете во кошничката откако ќе го изберете!
За трговија на големо и било какви прашања ве молиме контактирајте го нашиот трговци од трговија со датотеки, или пратете e-mail.
в) Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Thx!
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Превозот
а) Нормално, ние ќе брод во рок од 2 работни дена откако доби расчисти исплата. Ве молиме имајте предвид дека враќање мора да биде во рок од 7 дена по купувањето, нема враќање или размена ќе бидат прифатени afer 7 дена по датумот на купувањето.Thx!
Детали и слики како што следува : Должина : 148 cm (58 инчи Голема опашка ширина : 8 см (3.Може да се врати за брза размена или можеме да наплата на плаќање за вас. Ние се врати нашиот ангажман со одлична услуга и задоволството на клиентите гаранција. Во нормална состојба, бидејќи тоа е економската превозот, тоа се очекува да пристигне од 25-55 дена. Обвиненијата се врати треба да бидат одговорни за корисникот.
2) Бесплатен превозот е од Кина Пост регистрирани воздух mail. Се надевам дека може да го добиете вашето разбирање. Ви благодариме!
г) ве Молиме бидете сигурни дека сте завршиле вашата адреса, пост код,контактирајте со лицето,бројот на вашиот телефон и други детални информации, кои можеби ќе треба за примање стока. И ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Флорални
Големина:
One Size
Материјал:
Микрофибер,Волна
Број На Модел На:
Како шоу на слика
Материјал:
1200 Бода Полиестер
Голема Крајот Ширина:
8 см (3.15 инчи)
Должина:
148 cm (58 inches)
Состојба:
Сосема нов, рачно изработени
време на испорака:
Подготвени да брод
Занает:
жакард ткаени
OEM Услуга:
на располагање
Мешавина На Стилови Трговија На Големо:
на располагање
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи

Најдобри понуди..