• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гроздобер Флорални Печатени Bandana Шамија Свила Twill Шамија Мал Плоштад Свила Марами & Обвива Neckerchief Wristband Торба Шамија
zoom_in

Гроздобер Флорални Печатени Bandana Шамија Свила Twill Шамија Мал Плоштад Свила Марами & Обвива Neckerchief

DEN 529.00 623.04

Количина на стоки
check Тековен


Ако не сте задоволни со нашата служба и производи, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Превозот Цена : Кликнете на "Транспорт и пакување на" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Ве молиме да ни веруваат дека ние може да го реши проблемот со satisfational начини.
Цел ќе биде прогласен како подарок и пониска вредност toeliminate и да се намали вашиот сопствен доход, и лесно обичај постапка. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување
Ако имате bidded многу објекти од нас во времето , ние ќе се комбинираат вашиот превозот и ќе ви даде мал попуст. Ако производот е навистина оштетени, целосна наплата или нова замена е во ред. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Повратни информации :
Сите позитивни повратните информации се ценат . Во спротивно,ќе треба да плаќаат за превозот на овој замена.На shippng трае приближно 10-35 работни дена од кина пост воздух mail,EMS за 5-8days,DHL за 2-5days.

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
Бренд Име:
ECTIC
Број На Модел На:
5500125
Шаблон Тип:
Печати
Ткаенини:
100% свила twill
Големина:
45X45cm
боја:
Темно Зелена
Edge:
Рака Валани

Најдобри понуди..