• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бесплатен Превозот,Слон Врвот нов стил природни кравја кожа,тока појас.бренд вистинска кожа мода гроздобер занитвам појаси
zoom_in

Бесплатен Превозот,Слон Врвот нов стил природни кравја кожа,тока појас.бренд вистинска кожа мода гроздобер

DEN 1003.00 1055.52

Количина на стоки
check Тековен

Како Зачувам,Кредитна Картичка,T/T,Western Union и било кои други методи .
Ве молиме не заборавајте да ни даде Пет-Ѕвезда на сите Детални Продавачот оценка.ние ќе го избере ЕМС или DHL за вас.^-^
Превозот :
Сите предмети се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail во рок од 3 работни дена обично ,Откако уплатата се населиле.
Ние работиме во Suzhou,преубав град во Кина.
Ние се залагаме за Five Star услуга се наведува однапред нашите политики, нашите превозот го оценувате & нашите превозот фреквенција.
Ако сте задоволни со оваа трансакција, ве молиме да одговори со сите Five Stars.
Ако имате било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне во рок од 24 часа!Можете да ни веруваат.
Ние се добие производи форма фабрики директно.
Природни кравја кожа.
Плаќање :
Ние како Alipay подобро, Тоа е лесно и безбедно.
Ние се верува дека сето тоа може да се реши од страна на комуникација.
Имајте пријатен ден!
.
Повратни информации :
Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој клиент.Бидејќи тоа е евтин.
Ако ви се итни,ве молиме да ни кажете во прв план.Или можете да контактирате со нас на прво место.Значи, воопшто не се грижи.
Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.
Понекогаш пакет е премногу голем,Ние ќе го избере ЕМС .
Ако не го добиете вашиот објекти во времето, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги провери и да ги реши тоа за вас наскоро со помош од поштата.
Ако не сте задоволни, едноставно да ги споделите со нас преку е-маил, наместо да ја напушти ниска оценка, и ние ќе работиме за да се направи тоа на тој начин
Ве молиме ни e-mail преку "Aliexpress Порака" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или вашето купување.
105-125cm Големина Кул мода занитвам појаси
C&C Пазарот Добредојде!!!
Забелешка :
Нашата компанија име" Хонгконг Комбинација Trading Company Limited ".

Појас Должина:
105cm, 110cm, 115cm, 120cm, 125cm
Тип На Објект:
Појаси
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
VANLED
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Појас Ширина:
3cm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..