• Намалена цена
  • Неодамнешно
Јапонија Стил Бамбус Чаши Квадратен Облик Еко Природно Дрво Сос Може Да Леќата Плочи Ореви/Бонбони Чинија Салата/Десерти Сад
zoom_in

Јапонија Стил Бамбус Чаши Квадратен Облик Еко Природно Дрво Сос Може Да Леќата Плочи Ореви/Бонбони Чинија Салата/Десерти

DEN 720.00 1106.88

Количина на стоки
check Тековен

Јапонија Стил Бамбус Чаши Квадратен Облик Еко Природно Дрво Сос Може Да Леќата Плочи Ореви/Бонбони Чинија Салата/Десерти Сад
Материјал : бамбус
Боја : природна
Големина : 11x11x5cm

Dinnerware Тип:
Чинии
сертификација:
CIQ
Шаблон Тип:
Цврста
Количина:
1
Техника:
Handpainted
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Капацитет:
Производство:
Еден
Материјал:
бамбус
Број На Модел На:
MJBW16359
Бренд Име:
OUSSIRRO

Најдобри понуди..