• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 Бои Силикони Расклопна Преносни Здрав Ручек Кутија Виткање Храна Контејнер За Складирање Lunchbox Бенто Кутија Еко-Пријателски
zoom_in

5 Бои Силикони Расклопна Преносни Здрав Ручек Кутија Виткање Храна Контејнер За Складирање Lunchbox Бенто Кутија

DEN 273.00 363.36

Количина на стоки
check Тековен

6*7cm Капацитет : 600-700ml Боја : Розова,Зелена,Сина,Жолта,Виолетова Пакет се вклучени : 1x Количка за Ручек Кутија Испорака : Ако сакате да го избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем. Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници. така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи решение ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш.
5 Бои Силикони Расклопна Преносни Здрав Ручек Кутија Виткање Храна Контејнер За Складирање Lunchbox Бенто Кутија Еко-Пријателски
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Компактен и свитлива, лесно да се носат Здрав и еко-пријателски Спецификации : Материјал : Пластични + Силикони Целокупната Димензии : 15*12. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

боја:
Сина, Зелена, Жолта, Виолетова, Розова
Обликот:
Плоштад
Материјал:
Силикони
Функција:
Microwavable,Еко-Пријателски,Со Лажици или стапчиња за јадење
Бренд Име:
CPLIFE

Најдобри понуди..