• Намалена цена
  • Неодамнешно
14cm Стандарден USB 2.0 3,5 мм Кабел за Пренос на Податоци, High Speed USB 2.0 Кабел за Аудио Пренос Кабелот Конвертор Адаптер Бела
zoom_in

14cm Стандарден USB 2.0 3,5 мм Кабел за Пренос на Податоци, High Speed USB 2.0 Кабел за Аудио Пренос Кабелот

DEN 44.00 52.80

Количина на стоки
check Тековен

(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.0
Овој USB Кабел за Пренос адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот аудио уреди на USB порт. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Време На Испорака :
1. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.5 mm Џек/Приклучокот за USB Кабел за Податоци : High Speed USB 2. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

USB Тип:
Стандард
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
ALLOYSEED
Уверение:
CCC
Број На Модел На:
3040
Пакет:
No
Должина на кабел:
14cm
боја:
Бела
функција 1:
USB 2.0 3,5 мм
Карактеристика 2:
usb податочен кабел за синхронизација

Најдобри понуди..