• Намалена цена
  • Неодамнешно
2 ПАРЧИЊА USB 2.0 Лев Агол Машки 90 Степени кон Микро Лев Агол М Кабел за Податоци за Кабелот
zoom_in

2 ПАРЧИЊА USB 2.0 Лев Агол Машки 90 Степени кон Микро Лев Агол М Кабел за Податоци за Кабелот

DEN 58.00 71.04

Количина на стоки
check Тековен


Прав Агол Микро USB Кабел за Податоци 5 Pin Micro Машки да 2.0 Машки Податоци Sync Држачи за Кабел Конвертор 90 степени Адаптер СП Право 2 ПАРЧИЊА
Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет. Универзална Црна Микро USB машки адаптер карактеристики . Стандарден USB ,USB адаптери се целосно компатибилен со USB 1.1 & USB 2.0. Големина : 27cm x 0.4 см-10.63 инчен x 0.16 инч. Вид : Прав Агол.
Пакет се Вклучени : 2 x Микро USB 2.0 USB Кабел НЕ Мало Поле. Спакувани Безбедно во Меур Торба

Бренд Име:
JETTING
Должина на кабел:
27CM
USB Тип:
Микро-USB
Број На Модел На:
Прав Агол Микро USB Кабел за Податоци
Пакет:
No
Употреба:
Универзална

Најдобри понуди..