• Неодамнешно
100Pcs 30CM Женски USB Конектор Совети со Кабел Кабелот за Напојување Жица за Адаптер Дигитални Камери и видео камера MP3 MP4 Мобилни Pone Подлога
zoom_in

100Pcs 30CM Женски USB Конектор Совети со Кабел Кабелот за Напојување Жица за Адаптер Дигитални Камери и видео

DEN 2395.20

Количина на стоки
check Тековен

Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

Тип:
Енергетски Кабли
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Yes
USB Тип:
Стандард
Должина на кабел:
30cm
Број На Модел На:
18AWG
Употреба:
Камерата

Најдобри понуди..