• Неодамнешно
measy a1w жица 6.6 нозе AV HDMI/HDTV ТВ Кабел Адаптер за Iphone 5 5C 5S 6 6S 6 плус 6S плус SE Ipad Воздух Мини 5 hdmi кабел прилагодат
zoom_in

measy a1w жица 6.6 нозе AV HDMI/HDTV ТВ Кабел Адаптер за Iphone 5 5C 5S 6 6S 6 плус 6S плус SE Ipad Воздух

DEN 2160.00

Количина на стоки
check Тековен

5 мм Аудио Џек, поддршка за dual-display(екран во исто време) или на еден дисплеј, како што треба.6 нозе AV HDMI/HDTV ТВ Кабел Адаптер за Iphone 5 5 C 5 S 6 6 S 6 плус 6 S плус SE Ipad Воздух Мини 5 hdmi кабел адаптер
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Сосема нов и висок квалитет
Дигитални AV Адаптерот(се Напојува со EZCast),Нема потреба Wi Fi или сообраќај.0, и над системи.)
ОНА ШТО Е ВО КУТИЈАТА?
1x Дигитални AV Адаптер
1x Micro USB на USB кабел (1m/3ft)
1x Упатство
Спецификација
ПРОЦЕСОРОТ
AM8251
DRAM
128 M
NAND
128 M
МОЌНОСТ
DC 5 V/1А, преку Micro USB Порт
Видео Излез
До 1080 P HDMI ™ Излез
Статус
LED Индикација за Моќ
.com
(Поддршка на Windows 7, Mac OS 10.
Адаптер За Инсталација :
1.
(Поддршка i OS8 , Андроид 5. Тоа ќе го поддржува аудио и видео излез во исто време.IOS и Андроид корисникот :
Ве молиме побарајте? EZCast ? на App Store или Google Play, и инсталирајте ја.9, и над верзија.
2) се Поврзете на IPHONE/Андроид уред : стандардниот USB кабел ќе се користи како адаптер.Поврзете на компјутер, Windows PC, Mac Book, IOS, Android :
1) се Поврзете на Десктоп/Лаптоп : подготви стандарден USB кабел, потоа поврзете го USB-порта на вашиот десктоп или лаптоп, и поврзете го микро 5 pin порта за нашиот дигитален AV адаптер.
Поддршка на Apple IOS, MAC систем(i Phone/i Pad/Macbook), Android систем(на Телефон/Таблет), Windows XP/Windows 7/Win 8/Win 10 systerm(PC/лаптоп).Windows и Mac Book корисникот :
Ве молиме, преземете го преку EZCast www.Поврзете со ТЕЛЕВИЗОР, Проектор, Следи :
Поврзете го HDMI или VGA портот на соодветните интерфејс на ТЕЛЕВИЗОР, проектор, мониторинг, како и изберете соодветна јачина на каналот.
measy a1w жица 6. Одлично за презентација
Компатибилен со Apple i Pad 4/Мини/Воздух, за i Phone 5/5в/5s, за i Pod Touch 5, за i Phone 6/Плус, за i Phone 6s/Плус, за Андроид телефон со микро USB/ТИП-C интерфејси (Забелешка : Не поддржува Wifi падовите, само за 3 G+WIFI верзија)
ОПИСИ :
Тип : Дигитални AV Адаптерот(се Напојува со EZCast)
Конектор A : Micro USB женски + USB-женски + Reset
Конектор Б : HDMI женски + VGA женски + 3.
Висока-перформанси дигитална обработка на чип
Покаже вашиот телефон или подлога за голема high-definition TV, монитор, или проектор
Споделување на вашите фотографии и видеа на големиот екран со семејството и пријателите.

Должина:
3m
Пакување:
картонска кутија
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Конектор A:
Mini Displayport(Мини ДП)
Број На Модел На:
A1W Жица
Бренд Име:
measy
Конектор Б:
HDMI
Тип:
HDMI Кабли
Примена:
Мултимедијални
Надворешниот Дијаметар:
5CM
оклопна:
Фолија
Пол:
Женски-Женски
оклопна:
Не-Заштитени
Тип:
Коаксијален
Конектор 1:
Микро USB
конектор 2:
HDMI
Надворешниот Дијаметар:
Digital AV Adapter
Конектор тип:
HDMI
Стил:
Дигитални AV Адаптерот(се Напојува со EZCast)
Конектор A:
Микро USB женски USB-женски Reset
Конектор Б:
HDMI женски VGA женски 3.5 mm Аудио Џек

Најдобри понуди..