• Неодамнешно
Големина 58mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа и Маска за Sony Алфа dslr фото Објективот Заштитник
zoom_in

Големина 58mm Snap-На Леќа Леќа на Предната Камера Капа и Маска за Sony Алфа dslr фото Објективот Заштитник

DEN 64.32

Количина на стоки
check Тековен


Леќа капа Големина : 49mm 52mm 55мм 58mm 62mm 67mm 72mm 77mm 82mm
(Трети Лица) Desing за Sony камера
Со анти-недостасува кабелот кој може да се спречи тоа од водат за исчезнати.
49mm 52mm 55мм 58mm 62mm 67mm 72mm 77mm 82mm 9 големината на располагање Тоа е ова што може да се види дека на сопственикот на физички објект се зема како референца за одредени калибар. :
Ако ви треба други големина , ве молиме проверете поврзани со производи погоре .
Пакување Содржи :
Дизајн за Canon Sony Nikon Универзална Леќа Капа x 1pc
Кабелот x 1pc
Погоден За филтри, адаптери, Леќи, Леќи на хауба, и повеќе..

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
58mm
Бренд Име:
WTIANYA
Додатоци Тип:
ПРЕД
Материјал:
ПРЕД
Тип:
ПРЕД

Најдобри понуди..