• Намалена цена
  • Неодамнешно
Камерата Торба Kamera Ранец Мека Рамената Патување Камера Ранец Голем Капацитет Торба Видео Фото Торба За Canon/Nikon Камера C007
zoom_in

Камерата Торба Kamera Ранец Мека Рамената Патување Камера Ранец Голем Капацитет Торба Видео Фото Торба За Canon/Nikon

DEN 4355.00 7776.00

Количина на стоки
check Тековен

5
Камерата Торба Kamera Ранец Мека Рамената Патување Камера Ранец Голем Капацитет Торба Видео Фото Торба За Canon/Nikon Камера C007
Големина Висока(43)*должина(30)*ширина(22)
Материјал
: Платно
Тип
: Тешко Торба
Пакет
: Yes
Додатоци Тип
: Ранци
Боја класификација
: Кул црн Каки
вид
: Двете рамења
материјал квалитет
: платно
стил
: Едноставна
Пакување : Секој парцела ќе биде внимателно спакуван , за да се обезбеди на нашите клиенти може да добијат своите парцели непроменети.
Превозот : Од Кина ние поддршка на различни видови на превозот метод, ние препорачуваме кина пост.
Испорака : ве Молам пријавете се за испорака по парцела е потврдено.
Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи.
Ако има било какви проблеми со логистичка или производи, ве молиме бидете сигурни да контактирате со нас пред да замине повратни информации.

Тип:
Тешко Торба
Број На Модел На:
C007
Пакет:
Yes
Материјал:
Платно
Додатоци Тип:
Ранци
Бренд Име:
CAREELL
Боја Класификација:
Кул црн Каки
Вид:
двете рамења
материјал квалитет:
Платно
Стил:
едноставна

Најдобри понуди..