• Неодамнешно
Најновите Вистинска Кожа Камера Случај торба За Sony ILCE-6500 A6500 Вистинска Кожа Половина Тело Поставите Дното торба Покрие Со Отворање на Батеријата
zoom_in

Најновите Вистинска Кожа Камера Случај торба За Sony ILCE-6500 A6500 Вистинска Кожа Половина Тело Поставите

DEN 1041.12

Количина на стоки
check Тековен


БРЕНД НОВИ добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripo Боја : црна, Кафе, Браун Може да се стави во батеријата, без да се отстрани база Материјал : Вистинска кожа Погоден за : Sony A6500 камера пакет, вклучувајќи : 1* половина камера случај

​ ​

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A6500 вистински половина случај
Материјал:
кожа
Бренд Име:
AYdgcam
Додатоци Тип:
половина случај

Најдобри понуди..