• Намалена цена
  • Неодамнешно
Neewer 10 во 1 На Продажба Камера Снопови Сет за Fujifilm Instax Мини 8/8s Вклучуваат Album/Selfie Леќа/Обоени Filter/Ѕидот Висат Фрам
zoom_in

Neewer 10 во 1 На Продажба Камера Снопови Сет за Fujifilm Instax Мини 8/8s Вклучуваат Album/Selfie Леќа/Обоени

DEN 957.00 1007.52

Количина на стоки
check Тековен

Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.
-************-
1. Ние сме отворени за предлози и идеи за сè друго, ако постои проблеми откако сте го примиле пакетот , ве молиме контактирајте со нашите услуги на клиентите , ние ќе се справи со тоа за вас како е можно поскоро.
Бесплатен Превозот Neewer® 10 во 1 Камерата Снопови Сет за Fujifilm Instax Мини 8/8s, Вклучуваат Album/Selfie Леќа/Обоени Филтри/Ѕидот Висат Фрам
NEEWER е регистрирана трговска марка.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2-Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!
5.
***Опис :
Сина Камера случај
Сината СТП кожа случај може да се штити Fujifilm instax мини 8/8s камера од гребење и удари
Книгата Албум
Совршен за вашата размената на инстант мини фотографии и го прави совршено место за да започнете вашата колекција
Selfie Леќа
Тоа е огледало за тоа е совршен за преземање на фотографии за вас и вашите пријатели
Обоени Леќа Сет
4 Бои : Жолта/Сина/Црвена/Зелена
Тие се за да се затвори до слики и може да се направи вашите фотографии најдобро
Филм Рамка
5 различни бои
Metarial : пластика
Совршена големина за Instax Мини 8 Фотографии. САМО Овластени продавачот на NEEWER може да се продаде под NEEWER огласи. И тоа исто така може да стојат на вашиот монитор
Висат Шарени Рамки
Вклучени : 20 парчиња шарени ѕид оркестарот виси рамка; 20 парчиња клипови; 2 парче string
Симпатична ѕид оркестарот виси рамка. 40 чипови на 2 парчиња
Агол Налепници
Тие може да ги красат и да се заштити вашата сакана дневник, лаптоп и личен простор со монтажа вашите омилени фотографии на било која површина
Забелешка : Боја на Аголот Налепници беше договорено по случаен избор
***Пакет Содржина :
1 * Сина Камера случај за Instax Мини 8
1 * Книга Албум(64 Џебови)
1 * Selfie Леќа
1 * Обоени Леќа Сет (4 Бои, Жолта/Сина/Црвена/Зелена)
1 * Филм Рамка (5 различни бои)
2 * Висат Шарени Рамки(20 парчиња)
2 * Границата Налепници(40 чипови)
2 * Агол Налепници
1 * - Карта Во Донесувањето Одлуки Пен
***ЗАБЕЛЕШКА :
Fujifilm Instax Мини 8/8s Камера, Fujifilm Instax Мини Инстант Филм и темно сина книга НЕ се вклучени !
***Слики :
.

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
10087409
Материјал:
PU
Бренд Име:
NEEWER
Тип:
стп кожа случај
Додатоци Тип:
Камерата Снопови Сет

Најдобри понуди..