• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оди Про Устата и Забите Стил Планината Сурфање Нуркање Пука Поставите Surf Атарот Залак торба за GoPro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000
zoom_in

Оди Про Устата и Забите Стил Планината Сурфање Нуркање Пука Поставите Surf Атарот Залак торба за GoPro Херој

DEN 437.00 474.72

Количина на стоки
check Тековен


Карактеристики :
Во отворот е направен од мек силикон кој материјал потврдија ФДУ и LFG.
Погоден за сурфање, уметничко лизгање, kayaking, standup paddleboarding, и други вода проекти.
Компатибилен за Go Pro Hero1, Hero2, Hero3, Hero3+ и Hero4 камери.
Устата-кои се чуваат, hands-free Go Pro планината. Најдобри acessory за POV снимки.
Ергономски силикони mounthpiece за удобност и супер стабилни снимки. Дишете преку дизајн со воздух канал.
Доаѓа со floaty во случај тоа паѓа надвор од вашата уста и отстранлив врат lanyard кој може да се користи за дополнителна безбедност при користење.
Спецификации :
Бренд : Andoer
Материјал : Пластични, силикони и најлон
Соодветност : За сурфање, уметничко лизгање, kayaking, standup paddleboarding и други вода проекти
Компатибилност : За Go Pro Херој 4/3+/3/2/1
Објектот Тежина : 57g / 2oz
Пакет Големина : 14 * 10 * 5.5 cm / 5.5 * 3.9 * 2.2 во
Пакет Тежина : 74g / 2.6 оз
Пакет Листата :
1 * Устата залак планината
1 * Вратот lanyard
1 * Floaty + 3 M налепница
1 * Knob завртка

Број На Модел На:
GoPro Херој 4 3 3+ 2 SJ4000 SJ5000

Најдобри понуди..